V Nieformalny Festiwal Piosenki Aktorskiej w Sopocie – DISCO

4 maja, 20.00

4 maja na scenie letniej Teatru BOTO odbędzie się V Nieformalny Festiwal Piosenki Aktorskiej w Sopocie.

Nabór na Sopot Non-Fiction trwa

nabór trwa do 10 maja 2019

BOTO #3urodziny

6 kwietnia, 21.00

6 kwietnia zapraszamy na urodzinowe jam session. Bądźcie wtedy z nami, zdmuchniemy razem świeczki i podzielimy się BOTO tortem.

Sopockie Konsekwencje Teatralne 2019 – nabór

Nabór trwa do 30 kwietnia 2019 roku.

Fundacja Teatru BOTO ogłasza nabór na III Sopockie Konsekwencje Teatralne – ogólnopolski przegląd małych form scenicznych. Prezentacje zakwalifikowanych spektakli odbędą się pomiędzy wrześniem a grudniem 2019 roku.

Sopockie Konsekwencje Teatralne. Pokaz nagrodzonych spektakli

15 – 17 lutego, godz. 19.00

Pokaz spektakli nagrodzonych podczas II Sopockich Konsekwencji Teatralnych.

W związku z trwającą żałobą odwołujemy wszystkie zaplanowane na ten tydzień wydarzenia.

Zwrot środków za zakupione bilety nastąpi automatycznie na konto. Osoby, które kupiły bilety na miejscu, mogą się zgłaszać w godzinach otwarcia Teatru BOTO.

„Podróż do Buenos Aires” bierze udział w 25. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Spektakl pt. „Podróż do Buenos Aires” w reżyserii Adama Nalepy i w wykonaniu Sylwii Góry Weber bierze udział w 25. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Nord-Ost reż. Adam Nalepa / Gramy z WOŚP!

13 stycznia, 19.00

Gramy z WOŚP! Cały dochód z biletów z tego spektaklu przeznaczymy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 
Sztuka Torstena Buchsteinera zestawia dramat trzech kobiet: młodej Czeczenki – bojowniczki, tzw. „czarnej wdowy”, łotewskiej lekarki z karetki pogotowia stacjonującej przy teatrze i mieszkanki Moskwy, która wraz z mężem i córką wybrała się tego feralnego wieczoru na spektakl. Trzy kobiety, silne i niezależne, w kwiecie wieku, nagle wykolejone z codzienności przez tę samą katastrofę i los, który każdej z nich przeznaczył inne zadanie.

aktualności

BOTO #3urodziny

6 kwietnia, 21.00
6 kwietnia zapraszamy na urodzinowe jam session. Bądźcie wtedy z nami, zdmuchniemy razem świeczki i podzielimy się BOTO tortem. czytaj więcej
BOTO #3urodziny

Sopockie Konsekwencje Teatralne 2019 – nabór

Nabór trwa do 30 kwietnia 2019 roku.
Fundacja Teatru BOTO ogłasza nabór na III Sopockie Konsekwencje Teatralne – ogólnopolski przegląd małych form scenicznych. Prezentacje zakwalifikowanych spektakli odbędą się pomiędzy wrześniem a grudniem 2019 roku. czytaj więcej
Sopockie Konsekwencje Teatralne 2019 – nabór

Nord-Ost reż. Adam Nalepa / Gramy z WOŚP!

13 stycznia, 19.00
Gramy z WOŚP! Cały dochód z biletów z tego spektaklu przeznaczymy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Sztuka Torstena Buchsteinera zestawia dramat trzech kobiet: młodej Czeczenki – bojowniczki, tzw. „czarnej wdowy”, łotewskiej lekarki z karetki pogotowia stacjonującej przy teatrze i mieszkanki Moskwy, która wraz z mężem i córką wybrała się tego feralnego wieczoru na spektakl. Trzy kobiety, silne i niezależne, w kwiecie wieku, nagle wykolejone z codzienności przez tę samą katastrofę i los, który każdej z nich przeznaczył inne zadanie. czytaj więcej
Nord-Ost reż. Adam Nalepa / Gramy z WOŚP!