Miłka, reż. Krzysztof Grabowski

8 października, 18.00

Spektakl teatru jednego aktora zainspirowany „Piaskownicą” Michała Walczaka. Ze słynnego już dramatu, który nierozerwalnie wręcz kojarzy się z dwójką głównych bohaterów, została wyrzucona Miłka. Pozostał Protazek. Sam sobie. Próbuje on walczyć, ale sam nie wie o co. Próbuje walczyć, ale nie wie dla kogo. Walczy, choć nie ma nawet z kim. Chce krzyczeć i nie ma na kogo. Sam nie wie gdzie jest, kim jest i nie wie, czy kogokolwiek to interesuje.

Nagrody: II Premia, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Jednego Aktora, Moskwa (Rosja), (12.2010); Nagroda Kapituły Publiczności, 5 (25) Festiwal Festiwali Teatrów Jednego Aktora, Toruń (11.2010); Nagroda Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Międzynarodowe Wrocławskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora (WROSTJA), Wrocław (11.2010); I miejsce, Ogólnopolski Festiwal Teatrów Jednego Aktora (OFTJA), Wrocław (11.2009)

Reżyseria: Krzysztof Grabowski
Tekst: Krzysztof Grabowski wg „Piaskownicy” Michała Walczaka
Obsada: Krzysztof Grabowski
Data premiery: 1 listopada 2009 r., Wałbrzych
Czas trwania: 30 min.

fot. M. Szwed

***
Prezentacja konkursowa w ramach przeglądu I Sopockie Konsekwencje Teatralne 2017.

***
Ze względu na specyfikę sceny osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone.

Bilety: 35 zł (normalny), 30 zł (studenci, uczniowie, emeryci, karta sopocka, Karta do Kultury), 20 zł (studenci kierunków związanych z teatrem)

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot