LAS / koncert

12 stycznia, 21.00

L.A.S. to skrót od Lachowicz Audio System. Jacek Lachowicz (współzałożyciel kultowej Ścianki) to kompozytor, producent, klawiszowiec, a w przypadku L.A.S. także wokalista – uruchomił ten szyld płytą „Szum” trzy lata temu.

20.01.2017 r. miała miejsce premiera drugiego albumu L.A.S.-u pt.”Mieszany”
Album ten kontynuuje zapoczątkowany na pierwszej płycie synt-popowy charakter piosenek. Znajdziemy tu 11 utworów, z których pierwszy pt. „To teraz” ukazał się jako singiel jeszcze w 2015 r.
Brzmieniowo L.A.S. rozwija mocno elektroniczny klimat, wręcz taneczny, zaś tekstowo eksploruje obszary związane z umieszczeniem człowieka/bohatera w środowisku/przyrodzie. Ostatni singiel pt. „Nuda” opowiada o codziennych wyborach związanych z podejmowaniem działań/decyzji, które pomagają przeżyć coś więcej – „by nie cierpieć już…”.

Za współprodukcję odpowiedzialny jest – podobnie jak przy poprzednim albumie – Andrzej Izdebski. Gościnnie na płycie wystąpił Olek Klepacz (Formacja Nieżywych Schabuff).

🍂 🍂 🍂
klipy:
https://www.youtube.com/watch?v=mHVFdN6HIHE
https://www.youtube.com/watch?v=BWdPyqqs11A&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=ft02YxoknaU

„Mieszany” płytą dnia na wyborcza.pl: http://wyborcza.pl/7,75410,21283491,plyta-dnia-energiczny-l-a-s-napedza-do-biegania-i-do-tanca.html
„Mieszany” płytą tygodnia w radiowej Czwórce: http://www.polskieradio.pl/10/1790/Artykul/1719033,Plyta-tygodnia-LAS-Mieszany

🍂 🍂 🍂
bilety: 25 zł
bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot