Karolina Wojtko i Marta Misztal / koncert

25 lipca, 21.00

Na scenie Teatru BOTO kobiecy duet – Karolina Wojtko i Marta Misztal – zaprezentuje standardy jazzowe i filmowe. Usłyszymy takie utwory jak: „Fever”, „Skyfall”, „Feeling good” czy „Moon river”.

Karolina Wojtko – śpiew
Marta Misztal – piano

Karolina Wojtko – absolwentka szkoły aktorsko-musicalowej we Wrocławiu. Uczestniczyła w wielu warsztatych prowadzonych między innymi przez Grażynę Łobaszewską, Jacka Jaskółę, Elżbietę Adamiak, a podczas Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Lesznie jej prowadzącym był Kuba Stankiewicz.
Laureatka Festiwalu MonoArt w Oleśnicy, Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu oraz cyklicznych spotkań muzycznych „Do mikrofonu prosimy” (Teatr Muzyczny w Imparcie, Wrocław). Występ w finałach: o Złotą Tarkę w Iławie, o Złotą Basztę podczas Festiwalu Jazzowego w Czchowie, na Festiwalu Piosenki i Ballady w Toruniu, na Przeglądzie Piosenki Poetyckiej w Mińsku Mazowieckim.

Marta Misztal – absolwentka OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie, obecnie studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie fortepianu prof. Bogdana Czapiewskiego oraz w klasie kameralistyki prof. Anny Prabuckiej- Firlej i dr Roberta Kwiatkowskiego. Laureatka VI Międzynarodowego Konkursu Muzycznego w Sztockholmie w kategorii solo i zespół
(wyróżnienie; III miejsce) oraz XXI Międzynarodowego Festiwalu Pianistycznego w Nałęczowie (II miejsce).

Bilety: 30 zł

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot