The Brag Pack

5 sierpnia, 21.00

Kwintet The Brag Pack to międzynarodowa formacja młodych muzyków jazzowych, która powstała na początku 2011 roku.
Spotkali się podczas studiów na Wydziale Jazzu w Conservatorium van Amsterdam. Wzajemna pasja członków zespołu do gry z mocnym napędem doprowadziła do powstania tej grupy.
The Brag Pack gra własne kompozycje energicznie i interaktywnie, co tworzy w całości spójne i bardzo ciekawe w odbiorze widowisko. Szeroki repertuar obejmuje utwory z nowoczesnym podejściem do swingu oraz solidny groove i improwizacje free.

Zespół tworzą :
Kinga Pruś (Polska) – vocal
Sri Aga Hanuraga (Indonezja) – fortepian, instrumenty klawiszowe
Daniel Mester (Węgry) – saksofon
Paul Rutschka (Niemcy) – bas
Andris Buikis (Łotwa) – perkusja

Każdy z nich ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia na różnych międzynarodowych festiwalach jazzowych. Promojac ich debiutancki album „Just Braggin“ zespół intensywnie koncertował w Holandii, Niemczech i Indonezji koncertujac w prestiżowych klubach i festiwalach, takich jak Bimhuis w Amsterdamie, Birdland w Hamburgu i ASEAN Jazz Festival w Batam. Zespół występował tez kilka razy w Polsce m.in. na Świdnickich Nocach Jazzowych, Jazz Travel w Sopocie, Hanza Jazz Festival i Jazz Od Nowa Festiwal zjednując sobie wielką sympatię i ogromne zainteresowanie słuchaczy. Zespół został tez zaproszony na Festiwal Jazzbląg 2015 w Elblągu, gdzie został okrzyknięty odkryciem festiwalu.

BILETY:
>>> 35 zł przedsprzedaż
>>> 40 zł w dniu koncertu

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot