BOTO WILD JAM: Paweł Osicki & goście

16 sierpnia, 21.00

Kolejna odsłona BOTO Wild Jam. Tym razem gospodarzem będzie Paweł Osicki, który zagra w składzie:

Pawel Osicki – perkusja, efekty, elektronika
Szymon Burnos – klawiszowe, synth
Dominik Kisiel – klawiszowe, synth
i goście

***
Paweł Osicki – urodzony w 1983 roku w Gdyni. Wychowywany w kreatywnej atmosferze, ukończył Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni Orłowie.
Właśnie tam rozpoczęła się jego muzyczna pasja. Rozpoczął studia w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, równolegle studiując Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Gdańskiej, którą ukończył w 2009 jako mgr inż. arch.

Lider zespołu Pusz (płyta „Pąki Białych Róż” wyd. Muzeum Powstania Warszawskiego 2014 – w składzie ze Stanisławem Soyka, Skubasem, Ziutem Gralakiem, Piotrem Manią, Jackiem Mazurkiewiczem.)
Założyciel kreatywnego studia nagrań PuszMusic, w którym realizuje płyty i nagrania z wieloma artystami z kraju. Aktywnie koncertujący, współpracował z wykonawcami z całego kraju:
Stanisław Soyka, Pogodno, Reni Jusis, Olo Walicki, Antoni Ziut Gralak (Yeshe), Sławomir Jaskułke, Jacek Budyń Szymkiewicz, Kev Fox, Joanna Duda.

***
Zapraszamy na BOTO Wild Jams with Wild Turkey, czyli cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny muzycznej, okraszone smakiem i zapachem bourbonu „dzikiego indyka”.

***
fot. MagdaLena Rosman

Bilety: 20 zł
1 bilet = 1 bourbon Wild Turkey do odbioru w barze.

Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot