Teatrzyk Co w Trawie Piszczy – Zmysły / spektakl dla najnajów

2 czerwca, 17:00

2 czerwca pierwszy raz w BOTO spektakl dla widzów 1-5 lat!

Teatrzyk Co w Trawie Piszczy to pierwsza na Pomorzu grupa specjalizująca się w spektaklach z nurtu inicjacyjnego (nasze projekty dedykujemy dzieciom od 1 roku życia). Gramy bez nagłośnienia, blisko widza, ale też bezpiecznie. Aktorzy Teatrzyku Co w Trawie Piszczy w swoich działaniach odwołują się do dziecięcych gier i zabaw. Nasze spektakle utkane są z pięknych obrazów, bogatych w sensoryczne rekwizyty.
Spektakl ZMYSŁY trwa dwadzieścia kilka minut, a po przedstawieniu zakładamy możliwość zabawy i interakcji z udziałem rekwizytów.

Projekt ZMYSŁY powstawał w 2 etapach – pierwszą jego częścią były warsztaty dla mam z małymi dziećmi, które zakończyły się wspólnym pokazem pt. „Okulary”. Niektóre wykorzystane w przedstawieniu zabawy czy utwory (np. Jak wygląda wiatr D. Wawiłow z muzyką A. Brody) pochodzą właśnie z tych spotkań na gdyńskim Oksywiu.
W drugim etapie do pracy nad spektaklem dołączyli Celina Fit i Maciej Konieczny, którzy na co dzień współtworzą teatrzyk najnajowy Małej Agencji Kulturalnej znany jako Teatrzyk Co w Trawie Piszczy.

Okulary i sprzęty domowe – Iza Terek-Jopkiewicz,
Oczy, uszy, nos – Regina Biała,
Buzia – Magdalena Kurek
Zdjęcia – Adam Bogdan
Występują Celina Fit i Maciej Konieczny

Produkcja – Mała Agencja Kulturalna

W spektaklu wykorzystano piosenkę „Różowy” Agaty Świętoń oraz „Jak wygląda wiatr” wiersz Danuty Wawiłow z muzyką Ani Brody.

BILETY:
>>> 20 zł / osoba
>>> 50 zł / bilet rodzinny (3 osoby)
>>> dzieci do 1 roku – wstęp wolny

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot