Koncert White Starlite + M3TROPOLIS + Massieque

12 lipca, 21.00

Koncert White Starlite + M3TROPOLIS + Massieque
12 Lipca, Teatr Boto
Start godz : 21:00
 
 
Zespoły:
 
M3TROPOLiS to zespół pochodzący z Trójmiasta.
W ich muzyce można dostrzec inspiracje pochodzące z indie rocka, alternatywy i synth popu.
Są laureatami nagrody Radia Gdańsk i Artura Sztuby na festiwalu In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego.
Nie ograniczają się co do gatunku i formy – tworzą melodyjne utwory nacechowane brzmieniem klawiszy i przesterowanych gitar. Aktualnie są na etapie nagrywania materiału na ich pierwszą EP.
 
 
FB:
 
YT:
 
 
 
WHITE STARLITE to trójmiejski duet tworzący muzykę alternatywną z domieszką muzyki filmowej i dark r&b. W skład duetu wchodzi wokalistka Audri Jean oraz gitarzysta/producent Igor Górski.
 
 
MUZYKA :
 
 
 
 
Massieque to solowy projekt Macieja Buszmana, gitarzysty zespołu Cisza Nocna. Zadebiutował w 2014 roku ze swoim pierwszym zespołem z którym w ciągu następnych kilku lat wydał 3 single. W 2017 roku dołączył do Ciszy Nocnej z którą skończył właśnie debiutancki album, zaś sam jest w trakcie nagrań swojej debiutanckiej visual-EP, która jest częścią jego pracy licencjackiej na Uniwersytecie Gdańskim. W jego muzyce można usłyszeć dużo elektroniki naprzemiennie z ostrzejszym, gitarowym brzmieniem. Oprócz tego jest młodym twórcą nagradzanych form filmowych jak np. „W Bezkresie” czy wyświetlany na 41. Festiwalu filmowym w Gdyni dokument „Miejsce”. Tworzy teledyski dla młodych trójmiejskich zespołów oraz komponuje muzykę do filmów.
 
 
 

Bilety: 15 zł

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot