December songs – B&A Rzepińska / Urbanowicz

6 grudnia, 21.00

Duet B&A – Beata Rzepińska (wokal) i Adam Urbanowicz (piano) zaprezentują autorskie interpretacje wybranych utworów znanych wykonawców, takich jak Aretha Franklin, Alicia Keys, The Police, Roberta Flack, Michael Jackson czy Pharell Williams.
Możecie spodziewać się wyjątkowo zaskakujących wersji, sporej dawki emocji i zastrzyku pozytywnej energii. Z uwagi na mikołajkowy termin koncertu nie zabraknie też muzyczno – świątecznych akcentów, oczywiście w bardzo nieoczywistym wydaniu… ;-). Zapraszamy gorąco!!!
 
Beata Rzepińska Semmerling
Wokalistka, autorka tekstów, artystka malarka. Śpiewanie od dzieciństwa było jej ogromną pasją. Umiejętności wokalne szkoliła pod okiem Moniki Malec-Piotrowskiej, Grażyny Łobaszewskiej, Krystyny Stańko, Agnieszki Kamińskiej, Pauliny Kujawskiej. Ukończyła czteroletnią naukę w nowatorskiej szkole muzycznej Musicollective. Zaangażowana była również wokalnie w audycje muzyczne – koncerty dla dzieci „Muzyczna Kraina”. Współpracuje z uznanymi trójmiejskimi muzykami tworząc autorskie projekty. Brała udział w wielu koncertach i wydarzeniach artystycznych. Jej preferencje muzyczne zmierzają zdecydowanie w kierunku jazzu, soulu, bluesa i funky. Obecnie współtworzy duet z B&A z Adamem Urbanowiczem, Rzepińska&Lipiński z Mateuszem Lipińskim oraz Beata Rzepińska&Grzegorz Kusio z Grzegorzem Kusio. Zawodowo – jako absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, zajmuje się malarstwem, grafiką, ilustracją, tworząc markę OH MY CAT!. W swojej twórczości stara się poszukiwać ciągle nowych barw i przestrzeni, co przekłada się na nieustanną pracę nad własnym rozwojem artystycznym.
 
Adam Urbanowicz
Pianista, kompozytor i aranżer. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 6 lat. W 1990 roku, z wyróżnieniem, zakończył edukację w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej st. Podstawowego i Licealnego im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku, następnie studia na Państwowej Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku w katedrze fortepianu. Edukację klasyczną zakończył jako laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i konkursów pianistycznych (solowo i z zespołem kameralnym – trio fortepianowym).
Współpracował z wieloma europejskimi agencjami koncertowymi (KEMPF Teather Gastspiel – Monachium , Frank Serr SHOWSERVICE INT. czy GERHARTZ Gastspiel und Teather GmBH) dla których tworzył i aranżował muzykę.
Kompozytor wszechstronny – sprawnie poruszający się w wielu gatunkach i stylach muzycznych. Od klasyki, muzyki poważnej po jazz, rock, funk, R&B czy muzykę programową, bigbandową i symfoniczną. Adam Urbanowicz tworzy również muzykę na zamówienie oraz muzykę produkcyjną. Jego kompozycje znajdują się na wielu płytach i produkcjach, m. in: Paris Music , UNiPPM, StudioH Film & Media Artysta na stałe współpracuje z PPSWA i Teatrem Muzycznym im. Baduszkowej w Gdyni w charakterze pianisty, kompozytora, aranżera oraz akompaniatora.
Bilety:
20 zł – przedsprzedaż
25 zł – w dniu koncertu
Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot