BOTO Jam: Tomasz Chyła & goście

12 marca, 21.00

Kolejna odsłona BOTO Jam. Tym razem gospodarzem będzie Tomasz Chyła, który zagra w składzie:

Tomasz Chyła – skrzypce
Michał Zienkowski – gitara
Konrad Żołnierek – bass
Artur Jurek – klawisze
Slawek Koryzno – perkusja
i goście

***
Tomasz Chyła – skrzypek, dyrygent, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jeden z ciekawszych muzyków polskiej młody sceny muzycznej. Silnie związany z pomorskim środowiskiem jazzowym. Założyciel zespołów Tomasz Chyła Quintet oraz MNR Kolektyw, z którymi koncertował w całej Polsce. W grudniu 2017 razem z TCQ wygrał 40 Międzynarodowy Festiwal „Jazz Juniors” w Krakowie. W maju 2017, nakładem Agencji Polskiego Radia, ukazał się debiutancki album zespołu Tomasz Chyła Quntet – „Eternal Entropy”, który zbiera do dzisiaj, znakomite recenzje. Premiera płyty miała miejsce na festiwalu „Jazz nad Odrą”.

Jako skrzypek wystąpił w różnych zespołach na takich festiwalach jak: „Jazz Wolności”, „Jazz nad Odrą”, „Złota Tarka”, „Jazz w Lesie”, „Drum Fest”, „Jazz Juniors”, „Sopot Molo Jazz”
Członek orkiestry „Sinfonietta Consensus”, z którą miał przyjemność nagrać trzy płyty (m.in. z Jordanem Rudessem). W swojej karierze muzycznej miał okazję występować na scenie w towarzystwie takich muzyków jak Cezary Paciorek, Maciej Sikała, Jarosław Śmietana, Leszek Kułakowki, Piotr Kułakowski, Tomasz Sowiński, Maciej Miecznikowski.

BILETY:
>>> 10 zł

Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot