Festiwal Teatru Dokumentalnego i Rezydencja Artystyczna Sopot Non-Fiction odbędzie się już po raz dziewiąty. Pomimo wyjątkowej sytuacji, Festiwal odbędzie się w formie stacjonarnej – pod koniec sierpnia nad morze zjadą się twórcy teatralni z całej Polski, zamieniając na tydzień Sopot w stolicę teatru dokumentalnego.
 
Jeżeli
💪 twoje zainteresowania oscylują wokół teatru
💪 pragniesz pracować z twórcami z całej Polski
💪 poznać wspaniałych ludzi
💪 obejrzeć nietuzinkowe spektakle, a także dzieła w początkowej fazie ich tworzenia,
💪 a do tego jesteś osobą kreatywną, pracowitą i otwartą
👉 dołącz do grona Niefikcyjnych Wolontariuszy 2.0 podczas IX edycji Festiwalu Teatru Dokumentalnego i Rezydencji Artystycznej Sopot Non-Fiction.
 
W tym roku odbędzie się on w dniach 22-29 sierpnia.
Zalecana jest dyspozycyjność przez cały okres trwania festiwalu, a także pełnoletność.
 
Więcej informacji o festiwalu na stronie: http://www.sopotnonfiction.pl/
 
 
W zamian za pomoc oferujemy pracę w miłej atmosferze ze świetnymi ludźmi, udział w prezentacjach spektakli i pokazach warsztatowych, zaświadczenie o odbytym wolontariacie/praktykach, a także obiady 😎
 
Chętnych prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o sobie na adres: mon.chybowska@gmail.com
Na zgłoszenia czekamy do 13 sierpnia.

Zapewniam, że zrobię co w mojej mocy, by każdy z wolontariuszy zapamiętał ten czas jak najlepiej, w sympatycznej atmosferze.
Waszym głównym zadaniem jest pomoc jednej z grup rezydentów, dlatego wymagana jest pełna dyspozycyjność w czasie festiwalu. Ale bez obaw, jesteśmy w tym razem, by pomagać również sobie nawzajem.
Za zeszłoroczny festiwal zostałam wyróżniona w kategorii Koordynatorka wolontariatu podczas Gali Sopockiego Wolontariatu.

Koordynatorka wolontariuszy SNF 2020