BOTO post-pandemicznie: Tomasz Koper / Michał Jan Ciesielski

10 czerwca, 21:00

Post-pandemiczne jazzowe czwartki. Nie będzie to jam, nie będzie to koncert, ale będzie to spotkanie dwóch chcących podialogować ze sobą muzyków.
 
Tomasz Koper – perkusja
Michał Jan Ciesielski – saksofon
 
Tomasz Koper – absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia im. F. Chopina w Olsztynie w klasie perkusji.
Umiejętności gry na zestawie perkusyjnym rozwijał głównie jako samouk. Od lat związany z młodą trójmiejską sceną jazzową.
Wraz z zespołami Sekstans oraz Tomasz Chyła Quintet zdobył liczne nagrody i wyróżnienia na krajowych festiwalach, konkursach
i przeglądach zespołów jazzowych. Swobodnie porusza się w różnych stylistykach muzycznych. Obecnie udziela się między innymi w grupach Daniel Hertzov oraz Zgniłość.
 
Michał Jan Ciesielski – saksofonista, kompozytor, aranżer i inżynier dźwięku, Przedstawiciel trójmiejskiej sceny jazzowej. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie saksofonu jazzowego Macieja Sikały. Studiował w Codarts University for the Arts w Rotterdamie. Współtworzy formacje Quantum Trio, Jan Konop Big Band, Zgniłość, Tymon Tymański & Mu.
 
 
****
Obowiązują następujące wytyczne:
–maseczki zasłaniające usta i nos
– przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
– przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Bilety: 20 zł

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot