BOTO post-pandemicznie: Kamil Zawiślak / Luis Mora

5 sierpnia, 21:00

Kolejna odsłona cotygodniowych spotkań jazzowych w BOTO. Tym razem wystąpią przed Państwem:
 
Luis Mora & Wishlake to duet muzyków tworzących wspólnie w trójmiejskim post-jazzowym zespole – Quantum Trio (grand prix na Jazz Juniors w 2017 roku, płyty takie jak „Gravity”. „Particles & Waves” czy „Red Fog” nagrana we Włoszech)
 
Luis i Kamil poznali się w Rotterdamie, na uczelni artystycznej Codarts w 2009 roku i od tamtego momentu, rozwija się nie tylko ich przyjaźń, ale i muzyczna wędrówka.
 
Tym razem szaloną kreatywność na bębnach Luis zetrze z materiałem Wishlake’a, czyli alter-ego Kamila Zawiślaka, pianisty, ale także wokalisty. Nie będą to jednak typowe piosenki popowe, a improwizowane, impresjonistyczne wersje, niepublikowanego dotychczas drugiego albumu solowego Wishlake’a – Drowning.
Czeka na Państwa zatem mieszanka ekspresyjnych wokali, fortepianowych brzmień i solidnej dawnki bębnów w formie wybuchowego, scenicznego eksperymentu.
 
 
****
Obowiązują następujące wytyczne:
–maseczki zasłaniające usta i nos
– przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
– przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Bilety: 20 zł

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot