Szymon Jachimek: Z dala od tonacji w ogródku / BOTO FEST

7 sierpnia, 20:00

Drodzy Przyjaciele BOTO!
Jest lato, są wakacje, a my możemy ponownie spotykać się w coraz większym gronie! W trakcie pandemii nie udało nam się należycie poświętować naszych urodzin, dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. BOTO FEST’11 to szereg wydarzeń, które będziemy organizować, aby uczcić 11 lat naszego funkcjonowania!
 
 
Recital piosenki kabaretowej w szlachetnym znaczeniu tego słowa. Zatem: bez przebieranek i parodii radiowych hitów, za to z dobrym tekstem i muzyką, a przede wszystkim z szacunkiem dla inteligencji widza.
 
 
Szymon Jachimek do 2014 roku był członkiem Kabaretu Limo. Po zakończeniu działalności formacji zajął się improwizacją komediową i pisaniem sztuk teatralnych oraz musicalowych librett. Teraz wraca na scenę kabaretową z nowymi, autorskimi piosenkami, które lekko, z dala od poważnych tonacji, opisują rzeczywistość. A biorąc pod uwagę umiejętności wokalne Szymona, również od tonacji muzycznych może być zachowany pewien dystans.
 
 
Ratowaniem aspektu muzycznego, wynoszeniem go nad poziomy, będzie się zajmował pianista Hubert Świątek. W swoim kompozytorskim CV ma on zarówno koncerty symfoniczne, piosenki kabaretowe, jak i przeboje disco.
 
 
 
Do zobaczenia w BOTO!
-> więcej informacji o BOTO FEST:
https://boto.art.pl/index.php/2021/05/07/boto-fest11/
 

 

***
Regulamin:
– obowiązują maseczki zasłaniające usta i nos
– obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu
– uzupełnienie krótkiego oświadczenia o braku styczności z covid- 19 (dostępne na miejscu)

Bilety: 20 zł

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot