BOTO post-pandemicznie: Aleksandra Kutrzepa Quartet

9 września, 21:00

Od 2015 roku Aleksandra Kutrzepa Quartet z powodzeniem realizuje swoją wizję nowoczesnego jazzu, nie bojąc się wychyleń zarówno w stronę awangardy jak i ludowych inspiracji. Świetne recenzje dwóch wydanych przez zespół albumów umacniają pozycję kwartetu na rynku jazzowym zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Repertuar zespołu składa się z autorskich kompozycji łączących elementy współczesnego jazzu i muzyki ilustracyjnej. Kwartet ma na swoim koncie ponad 100 koncertów w 9 krajach.
 
 
Rankingi:
– Album „Impressions” trafił w grudniu 2018 roku na listę SUBIEKTYWNA PIĄTKA – najlepsze albumy 2018: polskie debiuty wg Krzysztofa Komorka.
– W plebiscycie podsumowującym rok 2018, album ,,Impressions” zajął 4 miejsce w kategorii ,,POLSKA JAZZOWA PŁYTA ROKU” (Plebiscyt JazzPRESS oraz Radio JAZZ.fm)”.
– W 2019 roku liderka zespołu znalazła się na liście 13 najlepszych skrzypków w Polsce wg. Jazz Forum.
– W plebiscycie podsumowującym rok 2019, Aleksandra Kutrzepa znalazła się w pierwszej piątce w kategorii POLSKI JAZZOWY WYKONAWCA ROKU (plebiscyt JazzPRESS oraz RadioJAZZ.fm)
– W rankingu przygotowanym przez portal Polska Płyta / Polska Muzyka, album „Mermaid” trafił na listę 10 najlepszych albumów jazzowych 2019 roku
 
 
Członkowie zespołu:
Aleksandra Kutrzepa– Skrzypce
Bartłomiej Garczyński– Gitara
Michał Studniarek– Bas
Robert Kutrzepa– Perkusja
 
 
 
 
 
****
Obowiązują następujące wytyczne:
–maseczki zasłaniające usta i nos
– przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
– przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Bilety: 20 zł

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot