BOTO post-pandemicznie: Paulina Czapla/Marcin Stokowski/Piotr Dudek

CZWARTEK, 4 LISTOPADA 2021 O 21:00

Zapraszamy na kolejną odsłonę post-pandemicznych spotkań jazzowych w Teatrze BOTO.
Listopad rozpoczniemy muzyczną podróżą, którą poprowadzą:
Paulina Czapla – wokal
Marcin Stokowski – gitara
Piotr Dudek – perkusja
Urozmaiceniem wieczoru będzie gościnny wstęp zaprzyjaźnionych muzyków, którzy dołączą do wspólnego jam session.
Paulina Czapla i Marcin Stokowski pochodzą z Malborka, jednak ich pierwsze muzyczne spotkanie miało miejsce w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od tamtej pory połączyła ich miłość do tworzenia nowych, niezbadanych dźwięków oraz zapał do poszukiwania nowych muzycznych inspiracji. Tego wieczoru, wspierani przez zaprzyjaźnionego perkusistę Piotra Dudka, zaproponują wiele znanych standardów jazzowych w niebanalnych, często spontanicznych aranżacjach. Może jednak też się zdarzyć, że pojawi się soul i r&b ponieważ ten skład lubi grać to na co właśnie ma ochotę 🙂
Paulina Czapla
wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Finalistka „Must be the music”, uczestniczka „Szansy na sukces” oraz talent show „X-factor”. Ma na swoim koncie cztery autorskie single, wiele muzycznych warsztatów i preselekcje do konkursu Eurowizji.
Marcin Stokowski, „Chemik”
Studiował gitarę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Był gitarzystą i basistą w takich zespołach jak Kciuk & The Fingers, Amok, Jan Konop Big Band, Pierwiastek z Trzech. Grał zarówno na wielkich muzycznych scenach (Opener Festival, Brouhaha Festival w Liverpoolu) jak i w kameralnych, klimatycznych przestrzeniach jazzowych. Prywatnie miłośnik dobrej pizzy i Morza Bałtyckiego.
PIOTR DUDEK „Dudi”
Perkusista, grał m.in z zespołami M.faza, Kancelarya, Jan Konop Big Band, Pierwiastek z Trzech, z Wojtkiem Piwlińskim. Uczeń prof. Mirosława Żyty. Muzyk, pedagog, sideman.

Bilety: 20zł

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot