BOTO post-pandemicznie: Akademia BOTO: Irek Wojtczak zaprasza studentów AMUZ

9 grudnia, 21:00

Niestety obostrzenia znowu się zmieniają – aktualnie na widownię możemy wpuścić jedynie 50% osób. W związku z tym podjęliśmy trudną decyzję o tym, że 9.12. odbędzie się ostatni Czwartek Jazz-owy BOTO post-pandemicznie w tym roku.

 

Mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy z nową energią i pełną widownią.

 

Na razie zapraszamy serdecznie na wyjątkowe zakończenie cyklu, w którym to zaskakujący Irek Wojtczak zaprasza do udziału wszystkich zainteresowanych studentów gdańskiej Akademii Muzycznej.
Będzie to Akademia BOTO, czyli magiczna szkoła improwizacji, w której to zamiast piegów uczniowie otrzymują oklaski od widzów.
 
 
Irek Wojtczak – saksofonista, improwizator, aranżer, twórca nieprzewidywalny, wymykający się jednoznacznym definicjom muzyki. Znakomicie wpisał się w polską scenę muzyczną gdzie jako lider, sideman czy solista nagrał ponad czterdzieści albumów. Został doceniony przez czołowych amerykańskich krytyków magazynów All About Jazz i The New York City Jazz Record takich jak: Karl Ackermann, C.Michael Bailey, Budd Kopman czy Ken Waxman. Utwór z płyty Irek Wojtczak Folk Five ukazał się na samplerze dołączonym do brytyjskiego miesięcznika muzycznego The Wire.
 
Irek Wojtczak o nadchodzącym czwartku:
,,Tylko tak w tych trudnych czasach mogę zareklamować nasz ostatni jazz.
Wszystko się kończy i wszystko zaczyna..Boto, Gdańsk, Sopot, Gdynia.
Czwartkowe konfrontacje! Akademia w Boto !!! Iiii…rrrr….eeee…kkk…
Studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku wraz z Irkiem Wojtczakiem, poprzez dźwięki opowiedzą o swojej życiowej, osobistej i muzycznej historii.”
 
Obowiązują następujące wytyczne:
–maseczki zasłaniające usta i nos
– przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
– przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Bilety: 20zł

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot