Patrycja Ziniewicz – ,,List do Czarnego Anioła” (piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk)

17 grudnia, 20:00

Koncert List do Czarnego Anioła. Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk to wydarzenie promujące debiutancki album Patrycji Ziniewicz o tym samym tytule.

Tytuł: List do Czarnego Anioła – piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk.
Premiera: studio PR im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie
Data premiery: 11.10.2020

Skład:
Patrycja Ziniewicz – wokal
Dominik Kisiel – piano
Filip Arasimowicz – kontrabas
Kacper Skolik – perkusja

Patrycja Ziniewicz – świeżo upieczona absolwentka Akademii Muzycznej im.Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Młoda wokalistka oraz aktorka dla której repertuar Ewy Demarczyk jest szczególnie bliski. Obcuje z nim od trzynastego roku życia i od zawsze marzyła o podjęciu wyzwania zaśpiewania recitalu z przebojami Piwnicy pod Baranami. W trakcie studiów zdecydowała się na konkretne działania w tym kierunku. Dzięki swojej ciężkiej pracy oraz determinacji pierwszy koncert zaśpiewała 12 października 2018 roku w sopockim Teatrze Boto, a w lutym 2020 roku nagrała swój debiutancki album z tym materiałem. Nie tracąc swojego młodzieńczego zapału, mimo wybuchu pandemii 11 października 2020 roku w studiu im.Agnieszki Osieckiej oraz na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia odbyła się premiera krążka.
Podczas koncertu, w zupełnie nowych, nowatorskich aranżacjach, usłyszą Państwo przeboje takie jak Grande Valse Brillante, Tomaszów, Karuzela z Madonnami, czy Rebeka.

Social Media:
Odwiedź:
patrycjaziniewicz.com
instagram.com/patrycjaziniewicz
facebook.com/patrycjaziniewicz
Posłuchaj albumu na:
spoti.fi/2Ob02b4

****
Obowiązują następujące wytyczne:
–maseczki zasłaniające usta i nos
– przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
– przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Bilety: 40zł

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot