Ciałko – Klub Rysunku

26 kwietnia, 18:00

Ciałko Klub Rysunku to niezobowiązujące spotkania z rysowaniem aktu z natury, dla osób na każdym lub żadnym poziomie umiejętności. Bez ocen i korekt, na luzie, przy miłej muzyce
(i drinku).
Na miejscu są dostępne podstawowe materiały rysunkowe.
 
Spotkania poprowadzi Paulina Szołoch – artystka i tatuatorka, absolwentka Orłowskiego Plastyka, była studentka Rietveld Academie w Amsterdamie. Choć tworzy w duchu sztuki konceptualnej, posługując się głównie abstrakcyjnymi formami, jest miłośniczką rysunku z natury, który uważa za formę medytacji i połączenia z otoczeniem. Założycielka Klubu Rysunkowego Ciałko, marzy o tym, by otwierać drzwi do świata sztuki i zapraszać tam wszystkich, którzy mają ochotę wejść, a zwłaszcza tych, którzy czują się wykluczeni przez pozorny brak umiejętności. Wyznaje zasadę „Trochę krzywo, też prosto.” i jest przekonana, że już od dawna „Zły rysunek nie jest złym rysunkiem”. Propaguje ciało-pozytywność i pragnie odseksualizować nagość, skraca dystans między ludźmi, przypominając, że wszyscy jesteśmy cząstkami jedności.
 
3 urodziny Ciałka –
Okazja godna celebracji, więc najbliższe spotkanie będzie jeszcze fajniejsze niż zwykle!
Po pierwsze, spotkanie odbędzie się w sopockim Teatrze BOTO, gdzie zmieści się aż 40 osób. Po drugie, pozować będzie 3 modeli. Po trzecie i kolejne – spodziewajcie się niespodzianek!

Bilety: 30 zł

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot