AG Carmen x Burnos „Heartache” Live Act

10 czerwca, 20:00

AG Carmen x Burnos Live Act to intymna i kameralna odsłona materiału wokalistki. Bogate studyjne aranże zostały zminimalizowane do pianina, syntezatorów i elektronicznych sampli, które prowadzi warstwa wokalna.
Ta premierowa i jedyna w swoim rodzaju odsłona albumu „Heartache” będzie emocjonalnym wynurzeniem wokalistki opartym na unikalnym i inspirującym brzmieniu stworzonym przez Szymona Burnosa.
 
AG Carmen – wokalistka, songwriterka, producentka. Z wykształcenia muzyk jazzowy. Tworząc, odnajduje się jednak w nurcie alternatywnego pop/rocka z elementami muzyki elektronicznej. Jest autorką kompozycji jak i tekstów w swoich utworów. Single “Bones”, “Błogostan”, “Zew”, “Black Sun” oraz najnowszy o tytule “Powroty”, które do tej pory się ukazały, to zapowiedź debiutanckiego albumu, który wokalistka zatytułowała “Heartache”.
W muzyce AG Carmen wszystko wychodzi z emocji, dlatego w jej twórczości można odczuć dużo nostalgicznych i sentymentalnych zagrań zestawionych obok przebijającej się nadziei w warstwie tekstowej i muzycznej.
Współpracuje z utalentowanymi polskimi muzykami i producentami tj. Michał Lange czy Andrzej Dziadek, którzy wnoszą do jej muzyki świeżość, pozostając jednocześnie wiernymi założeniom autorki.
 
Szymon Burnos – pianista, klawiszowiec, kompozytor, producent, wokalista. Porusza się między stylistycznymi szczelinami. W swojej wrażliwości płynnie łączy różne, często skrajne światy muzyczne, a jego inklinacje i inspiracje sięgają wielu języków od muzyki akustycznej, improwizowanej, eksperymentalnej przez jazz, rock, hip-hop do szeroko pojętej elektroniki. Współzałożyciel wydawnictwa Alpaka Records. Współtworzył gdańskie zespoły, między innymi: Algorhythm, delay_ok, Nene Heroine, Tomasz Chyła Quintet, Mu, The Sonic Syndicate. Współpracował, nagrywał i koncertował z wieloma wykonawcami, między innymi: Majlo, The Fruitcakes, Ścianka, Olo Walicki, Tymon Tymański, Wojtek Mazolewski. Kilkukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka z trójmiejskimi albumami w kategorii “Jazz i Muzyka Rozrywkowa”. Koncertował w Polsce, Europie i Azji.”

Bilety: 

30 zł – przedsprzedaż

35 zł – w dniu koncertu

 

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot