BOTO OPEN AIR: Shota Adamashvili

17 sierpnia, 20:00

W ramach swojej europejskiej trasy koncertowej, odwiedzi nas bardzo utalentowany, gruziński muzyk. – Shota Adamashvili. W środę 18.08 możecie go posłuchać w naszym BOTO ogródku.
Shota Adamashvili to piosenkarz, wykonawca muzyki country/folk i autor tekstów z Gruzji. Urodzony i wychowany w małym miasteczku Bolnisi, zaczął grać na ulicach Tbilisi i po raz pierwszy wystąpił publicznie w Georgia’s Got Talent w 2011 roku, a następnie w The Voice w 2013 roku. Pomimo tego, że nie wygrał programu, zdobył dużą popularność. Od tego czasu zagrał niezliczoną liczbę koncertów.
 
W 2017 roku wraz ze swoim byłym zespołem Windshield zdobył nominację do tytułu Piosenki Roku i Zespołu Roku na Caucasus Music Awards Phoenix.
Windshield otworzył koncert dla Beth Hart, która wystąpiła na Tbilisi Open Air w Gruzji i Visagino Country na Litwie. Latem 2021 Shota zagrał bardzo udaną trasę koncertową „Baltic Tour”. Później wystąpił online na Texas Sounds International Country Music Awards 2021 i zdobył dwie nominacje: Wirtualna Wschodząca Gwiazda Roku i Wybór Producenta.

Jedyny artysta country w Gruzji.
Nadal buduje swoją solową karierę, a wiosną 2022 roku wyda debiutancką, akustyczną EP-kę.

Bilety: 25 zł

Bilety online - przejdź

Teatr i Baroteka BOTO

Teatr i Baroteka BOTO
ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
81-758 Sopot