Sopockie Konsekwencje Teatralne 

Sopockie Konsekwencje Teatralne – ogólnopolski przegląd małych form scenicznych

Do udziału w „Konsekwencjach” zapraszamy zarówno sceny zawodowe, jak i teatry nieinstytucjonalne oraz grupy i twórców amatorskich.

Przegląd ma charakter konkursowy. Powołane przez Teatr BOTO sześcioosobowe jury wybierze trzy najlepsze przedstawienia, przyznając Dużą, Średnią i Małą Konsekwencję Teatralną.

Sopockie Konsekwencje Teatralne 2019

III Sopockie Konsekwencje Teatralne – ogólnopolski sekwencyjny przegląd małych form scenicznych. Zaprezentowano 8 zakwalifikowanych spektakli w niedziele od 6 października do 8 grudnia 2019 roku.

Do udziału w „Konsekwencjach” zapraszamy zarówno sceny zawodowe, jak i teatry nieinstytucjonalne oraz grupy i twórców amatorskich.

Przegląd ma charakter konkursowy. Powołane przez Teatr BOTO sześcioosobowe jury wybiera trzy najlepsze przedstawienia, przyznając Dużą, Średnią i Małą Konsekwencję Teatralną. Tradycyjnie siódmym jurorem są widzowie.

Sopockie Konsekwencje Teatralne 2018

Druga edycja trwała od 16 września do 2 grudnia 2018.

W ciągu 11 weekendów w Teatrze BOTO w Sopocie można było obejrzeć 14 prezentacji konkursowych, podyskutować o nich z twórcami i zagłosować na najciekawszy ze spektakli.

Nurtowi głównemu towarzyszyły słuchowisko na żywo i pokaz spektaklu pozakonkursowego.

Sopockie Konsekwencje Teatralne 2017

Pierwsza edycja trwała od 10 września do 17 grudnia.
Zobaczyć można było 13 prezentacji konkursowych.
Jury doceniło wysoki poziom artystyczny i intelektualny prezentowanych spektakli. Były one różnorodne zarówno pod względem treści, jak i form teatralnych. Doceniono również wartości estetyczne i emocjonalne wszystkich przedstawień.