Kochani! Oto jeszcze jedna niespodzianka od nas na pożegnanie 2020 roku!

Uściski i pozdrowienia od naszej nowej ekipy i Ewiczki!

Tym rokiem witamy na pokładzie nową menagerkę Karolę i dziękujemy za wszystkie chwile Ewie!
2021 będzie dobrym czasem! Wierzymy w to mocno i trzymamy kciuki za nasze rychłe, wspólne spotkania.

Karolina Tomaszewska – menegerka teatru BOTO od 2020 roku.

Ukończyła Socjologię ze specjalizacją kulturową na Uniwersytecie Gdańskim, współopracując w trakcie studiów m.in z Centrum Kultury Miasta Wrzeszcza, UNDP – Programem Narodów Zjednoczonych ds Rozwoju czy Gdańsk DocFilm Festivalem.

Od ponad 10 lat zaangażowana w działalność kulturową i społeczną, dziennikarka „Gazety Gdańskiej” z sekcji Kultury i Sztuki, autorka badań prezentowanych na ogólnopolskiej konferencji „Miasto – nie miasto, czyli o mieście jako społeczno – kulturowej hybrydzie”.

Prywatnie wolontariuszka w sopockim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt i członkini Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

 

 

Ewa Prądzyńska Kostecka – menagerka Fundacji Teatru BOTO w latach 2017-2020.

Ukończyła Kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Studium Organizacji Rozrywki, Zarządzanie oraz Zarządzanie Instytucjami Kultury.

Od ponad 10 lat zaangażowana w festiwale teatralne zarówno od strony organizacyjnej, jak i artystycznej. Pracowała podczas m.in. Festiwalu Malta, Festiwalu Maski i Festiwalu Bliscy Nieznajomi, organizowała w Poznaniu Festiwal Teatrów Zależnych i Festiwal Raport Stara Gazownia.

Producentka Sopot Non-Fiction oraz Sopockich Konsekwencji Teatralnych w latach 2018-2020.