SYLWIA GÓRA-WEBER
Aktorka, absolwentka wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu. W latach 1999-2001 aktorka Teatru Wierszalin w Supraślu.
ADAM NALEPA
Adam Nalepa, reżyser, absolwent Teatrologii, Filmografii i Historii Starożytnej Uniwersytetu Ruhry w Bochum. Podczas studiów pracował jako felietonista i krytyk teatralny, w latach 2002-2005 piastował etat asystenta reżysera w Düsseldorfer Schauspielhaus.
TOMASZ WEBER
Tomasz Weber, projektant, scenograf, grafik, od wielu lat związany z teatrem, współzałożyciel i prezes Fundacji Teatru BOTO.
JUSTYNA BARTOSZEWICZ
Justyna Bartoszewicz, aktorka, absolwentka PWST w Krakowie, Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu. Zadebiutowała w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu w spektaklu KAJ I GERDA w reż. W. Kościelniaka.
MAGDALENA BOĆ
Magdalena Boć, aktorka, absolwentka PWST w Krakowie, od 2001 roku zawodowo związana z Teatrem Wybrzeże. Można ją oglądać w takich spektaklach jak: „Intymne lęki” i „Tresowane dusze” w reż. A. Orzechowskiego.
MICHAŁ DERLATKA
Michał Derlatka, dwukrotny absolwent PWST Kraków/ Wrocław na wydziałach Aktorstwa Dramatycznego oraz Reżyserii Dramatu, specjalizuje się w realizacji spektakli szeroko pojętego teatru lalek, teatru przedmiotu, formy oraz teatru młodego widza.
TOMASZ MAN
Tomasz Man, dramatopisarz i reżyser, doktor filologii polskiej (studia magisterskie i doktoranckie ukończył na Uniwersytecie Wrocławskim), absolwent Wydziału Reżyserii Dramatu warszawskiej Akademii Teatralnej.
ZOFIA NATHER
Zofia Nather, aktorka, ukończyła z wyróżnieniem prestiżowy program dyplomowy w Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Tam też studiowała w Michael Howard Studios, a wcześniej w Łodzi, na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej.
ROMAN PAWŁOWSKI
Roman Pawłowski, krytyk kultury, publicysta, kurator teatralny. Od listopada 2014 dyrektor programowy TR Warszawa. Zajmuje się problemami nowej dramaturgii i polityki kulturalnej, prowadzi autorskie warsztaty z pisania krytycznego i teatru dokumentalnego.
JAKUB ROSZKOWSKI
Jakub Roszkowski, dramaturg, dramatopisarz, reżyser. Ukończył PWST w Krakowie na Wydziale Reżyserii Dramatu. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
GRZEGORZ SIERZPUTOWSKI
Grzegorz Sierzputowski, aktor teatralny i filmowy, teatrolog, reżyser, animator kultury. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie, gdzie po studiach pozostał grając w Teatrze Nowym (za dyrekcji A. Hanuszkiewicza), Teatrze Capitol, ursynowskim Teatrze zaDalekim i bemowskim Teatrze GO.
MAGDALENA SMUK
Magdalena Smuk, aktorka, solistka, absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Występuje na scenie Teatru Muzycznego
w Gdyni od 1994 r.
MAREK TYNDA
Marek Tynda, aktor, absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie – Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu.
MAŁGORZATA SZCZERBOWSKA
Małgorzata Szczerbowska, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Toruniu i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu.